A A A

Porady

 


 

Czy brać fotografa, kamerzystę?

 

Rezygnacja z fotografa ślubnego, kamerzysty jest jednym z największych błędów jaki można popełnić planując ślub i wesele. Wspomnienia są ulotne, nastrój tego dnia niepowtarzalny, trudno uchwycić to lepiej niż na fotografiach i na filmie.

W dniu ślubu dzieje się mnóstwo i na dodatek wszystko na raz. Dzień później pamiętacie to wszystko jak przez mgłę i dopiero na filmie czy na zdjęciach możecie dostrzec jak bawili się goście, jak pięknie była udekorowana sala i jak tego dnia cieszyli się Wasi rodzice.

Odpowiedź - co ważniejsze zdjęcia czy film z wesela? ... zarówno zdjęcia jak i film są równie ważne, każde przedstawia w inny sposób nie mniej bardzo ważny przebieg uroczystości.

 

... wyszukane w necie...

Nie zgodzę się jedynie w kwestii kamerzysty/filmu. Kiedyś myślałam podobnie, ale gdy w domu znalazłam film z wesela rodzinnego sprzed 20 lat, zmieniłam zdanie. Film nie ma może zbyt wielkiej wartości rok, dwa, czy nawet 5 lat po ślubie, ale potem staje się istną perełką pokazującą jak to wyglądały wesela wiele lat temu. Dostarcza też wiele śmiechu z tego jak wyglądali i zachowywali się najbliżsi. Żadne zdjęcia nie oddadzą tego w ten sposób. Zresztą miło z dziećmi, czy wnukami powspominać jak to tata, czy dziadek ślubował babci, czy jak ciocia Jadzia była królową parkietu, a niepozorny dziś wuj śpiewał przyśpiewki najgłośniej ze wszystkich. :)


 

Dlaczego My:


* fotografią i filmem zajmujemy się już od wielu, wielu... lat

* posiadamy własne studio fotograficzne

* jesteśmy rzetelni i słowni